Sprzedaż mieszkań Warszawa

Oferty nieruchomości w Warszawie

Warszawski rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się w Europie. Duża konkurencja i różnorodna specyfika poszczególnych dzielnic sprawiają, że sprzedaż mieszkań Warszawa jest procesem skomplikowanym, trudnym i wymagającym. Jedynie doskonała znajomość lokalnych uwarunkowań pozwala adekwatnie wycenić lokal i dotrzeć do odpowiednich klientów, a to bezpośrednio przekłada się na Państwa zysk.

+48 660 044 964

Biarda Estate

Biuro sprzedaży mieszkań Warszawa

Zapraszam do sprawdzenia moich ofert na otodom.pl

Renomowana agencja nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość w Warszawie

Wiadomo, że są osoby dla których liczy się prestiż, a także takie dla których głównym czynnikiem przy wyborze mieszkania są kwestie bezpieczeństwa, niskiej przestępczości albo brak planowanych nowych inwestycji w planie zagospodarowania przestrzennego danego terenu w stolicy. Wszystkie atuty danej lokalizacji wpływają na cenę, podobnie jak mankamenty są polem do negocjacji ceny, co dobre biuro sprzedaży mieszkań Warszawa bierze pod uwagę.

Właśnie dlatego warto skorzystać z usług dobrej agencji mieszkaniowej z Warszawy. Doświadczony broker nieruchomości bez trudu trafi do odpowiednich klientów zainteresowanych danym lokalem, zaprezentuje go, podkreślając jego największe atuty i pomoże wynegocjować najbardziej korzystną dla Państwa cenę.

Pomogę Państwu w kupnie mieszkania z rynku wtórnego, biorąc pod uwagę specyfikę rynku w stolicy, a także Państwa potrzeby związane z dogodną lokalizacją, bliskością budynków użytku publicznego takich jak szkoły, szpitale, czy ośrodki kultury, nieuciążliwym sąsiedztwem czy spokojną, bezpieczną okolicą.

Pomogę Państwu również w skonstruowaniu oferty sprzedaży nakierowanej na klienta docelowego. Moja agencja nieruchomości w Warszawie zorganizuje „Dzień Otwarty”, który sprawi, że złożonych ofert kupna będzie więcej, a tym samym uzyskają Państwo lepszą cenę za nieruchomość lub znajdą pewnego nabywcę.

Sprzedaż nieruchomości w Warszawie

Jak działa moja agencja mieszkaniowa z Warszawy?

Usługi świadczone przez moje biuro sprzedaży mieszkań Warszawa to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Oferuję Państwu współpracę na zasadach wyłączności, która pozwala mi poświęcić Państwa sprawie pełnię mojej uwagi. Zajmę się nie tylko stworzeniem i publikacją ogłoszeń czy rozmowami z klientami. Przeprowadzam również profesjonalne prezentacje nieruchomości, stosując język korzyści i metody perswazji znacznie zwiększające skuteczność moich działań sprzedażowych. Zajmuję się również wszelkimi formalnościami związanymi ze sprzedażą, w znacznej mierze oszczędzając Państwa cenny czas. To na moich barkach spoczywać będzie kontakt z notariuszem na każdym etapie aż do podpisania umowy czy skompletowanie niezbędnej dokumentacji. 

Sprzedaż mieszkań w Warszawie jest procesem, a ja aktywnie uczestniczę w każdym jego etapie – od pierwszego spotkania z Państwem, aż do wspólnej wizyty u notariusza celem podpisania aktu notarialnego zamykającego sprzedaż. Skorzystanie z usług mojego biura sprzedaży mieszkań w Warszawie zapewni Państwu oszczędność czasu, energii i nerwów, gwarantując przy tym zawarcie intratnej transakcji spełniającej wszystkie Państwa oczekiwania. 

Pośrednik sprzedaży nieruchomości

Jak konkretnie mogę Państwu pomóc sprzedać nieruchomość w Warszawie?

  • nakreślę plan sprzedaży uwzględniający wszystkie istotne cechy nieruchomości, 
  • pomogę w obiektywnym i profesjonalnym wykonaniu wyceny, biorąc pod uwagę zarówno globalne, jak i lokalne warunki i czynniki wpływające na cenę, 
  • podpowiem, jak sprawić, by Państwa nieruchomość stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i wartościowa, 
  • zorganizuję profesjonalną sesję zdjęciową, aby zaprezentować Państwa lokal od najlepszej strony, 
  • wypromuję lokal w portalach branżowych oraz wśród moich stałych i sprawdzonych klientów, 
  • przeprowadzę profesjonalną prezentację nieruchomości dla potencjalnych klientów, 
  • pomogę w negocjacjach z osobami zainteresowanymi kupnem, 
  • zajmę się skompletowaniem dokumentacji i organizacją formalności związanych ze sprzedażą, 
  • będę w stałym kontakcie z notariuszem, aby na bieżąco informować Państwa o wszystkim, co wiąże się ze sprzedażą. Mogę również uczestniczyć w podpisaniu aktu notarialnego i przekazaniu mieszkania nabywcom. 

Sprzedaż mieszkań Warszawa – gwarancja uzyskania najlepszej ceny

Wybierz odpowiedniego pośrednika do sprzedaży mieszkania w Warszawie

Czasami samodzielna sprzedaż mieszkania w stolicy bywa trudna. Choć wydaje się, że wiele osób poszukuje dogodnych lokali mieszkaniowych i tak jest w istocie, to jednak wymagania nabywców z roku na rok się zwiększają. Wzięcie mają mieszkania, które pozwalają nowym właścicielom na ponowne zaaranżowanie pod własny gust, rzadziej te sprzedawane wraz z umeblowaniem. W przypadku innego gustu nowych właścicieli jest to bowiem spory kłopot, bo meble trzeba wywieźć albo znaleźć na nie nowych nabywców. Nie każdy ma na to czas, zwłaszcza pracując w stolicy.

Dlatego zawsze doradzam swoim klientom odświeżenie mieszkania, ale stosunkowo niewielkim kosztem czy uwydatnienie metrażu. Rzadko opłacają się gruntowne remonty, chyba że kupno mieszkania przez klienta wiąże się z jego późniejszym wykorzystaniem na wynajem krótko lub długoterminowy. Zawsze zatem należy przemyśleć jaki potencjał ma dana nieruchomość i komu chce się ją sprzedać, czy będzie np. adaptowana częściowo na działalność gospodarczą czy będzie lokalem typowo mieszkalnym.  

Jeśli idzie o klasyczne „M” to ważne jest czy mieszkanie ma być funkcjonalne dla singla, czy też rodziny z dziećmi. Są elementy, które docenią rodzice, jak choćby bliskość szkół i zarazem miejsca pracy, a wewnątrz antypoślizgowe podłogi czy balustrady i zabezpieczenia schodów w przypadku mieszkań dwupoziomowych. Są też takie, na które zwrócą uwagę single, jak choćby bliskość ośrodków kulturalnych, pubów czy klubów albo tzw. open space w mieszkaniu. Agencja nieruchomości Warszawa jest w stanie doradzić Wam jak przygotować mieszkanie, by spełniło oczekiwania klienta docelowego. 

Najważniejsze są efekty

Jako osoba, która zajmuje się nieruchomościami zawodowo, mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że sprzedaż, czy wynajem nieruchomości to już nie tylko opublikowanie ogłoszenia na OLX lub Gumtree to złożony proces, który poprzez ilość dostępnych narzędzi i technologii może przysporzyć niemałego bólu głowy.

Scroll to Top