Biarda Estate – agencja wynajmu mieszkań w Warszawie

Profesjonalna agencja wynajmu mieszkań w Warszawie i okolicach

Wynajem mieszkania w Warszawie to teoretycznie prosta sprawa. Popyt jest duży, a ceny wysokie, co sprawia, że dla wielu osób staje się to atrakcyjnym sposobem na pomnażanie kapitału. W praktyce jednak z wynajmem wiąże się wiele problemów i emocji. Właściciel lokalu, co naturalne, często ma do niego osobisty stosunek i trudniej mu ocenić obiektywną pozycję jego nieruchomości na lokalnym rynku.

Przy wynajmie bardzo istotne jest również znalezienie odpowiedniego klienta, który z szacunkiem potraktuje lokal, jego wyposażenie i zawartą z wynajmującym umowę. Nieprzestrzeganie zasad umowy i zniszczenie mienia to jedne z największych obaw wynajmujących mieszkania w Warszawie.

Atuty wynajmu przez agencję mieszkaniową z Warszawy

Wynajmij mieszkanie przez pośrednika

Jako agent nieruchomości pomagam swoim klientom rozwiązać przedstawione wyżej problemy. Po pierwsze, dzięki swojej wiedzy i znajomości rynku mogę obiektywnie i bez emocji wycenić nieruchomość, określić potencjalną wysokość czynszu i oszacować zysk wynajmującego. Po drugie, dzięki świetnej znajomości prawa mieszkaniowego mogę pomóc w odpowiednim sformułowaniu umowy, aby wyposażyć wynajmującego w narzędzia pozwalające walczyć z nieuczciwymi lub problemowymi lokatorami. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala mi również lepiej ocenić potencjalnych najemców i skutecznie odsiać tych, którzy mogą sprawiać kłopoty.

Moja agencja wynajmu mieszkań w Warszawie pomoże Państwu na każdym etapie inwestycji. Od przygotowania lokalu i zwiększenia jego obiektywnej wartości na rynku, przez znalezienie odpowiedzialnych i wypłacalnych klientów, aż po skonstruowanie i podpisanie odpowiedniej umowy zabezpieczającej Państwa mienie i interesy.

Korzystając z usług mojego warszawskiego biura nieruchomości w celu wystawienia mieszkania na wynajem, zyskują Państwo pewność, że transakcja przebiegnie dla Państwa korzystnie. Wspólnie przeanalizujemy plusy i minusy wynajmowanego lokalu, identyfikując wszystkie czynniki wpływające na cenę. Dzięki temu będą Państwo mieli okazję dokonać poprawek eliminujących kwestie zaniżające wartość mieszkania, co bezpośrednio przełoży się na późniejszy zysk.

Wynajem mieszkania z moim biurem nieruchomości to dla Państwa oszczędność czasu i nerwów, a także prosty sposób na optymalizację zysków.

Jak pomaga pośrednik wynajmu mieszkania?

Jak konkretnie mogę Państwu pomóc jako pośrednik wynajmu?

  • oszacuję cenę wynajmu adekwatnie do warunków panujących na globalnym i lokalnym rynku, aby zapewnić Państwu możliwie największy i stały zysk,
  • zorganizuję profesjonalną sesję zdjęciową, która podkreśli największe walory nieruchomości,
  • przeprowadzę profesjonalną prezentację lokalu dla potencjalnych klientów,
  • w oparciu o swoje doświadczenie podpowiem, jak wybrać odpowiedniego, perspektywicznego najemcę,
  • zaproponuję najlepszą formę współpracy z najemcą w formie umowy cywilno-prawnej lub najmu okazjonalnego,
  • stworzę indywidualną umowę najmu, która dostosowana będzie do konkretnej nieruchomości, rozliczeń administracyjnych i Państwa preferencji,
  • przygotuję dokładny protokół zdawczo-odbiorczy i zrobię szczegółowe zdjęcia stanu lokalu z dnia przekazania go najemcy.

Skutecznie wynajmę Twoją nieruchomość

Scroll to Top