Pośrednictwo nieruchomości Warszawa

Biarda Estate – pośrednictwo nieruchomości w Warszawie

Licencjonowany pośrednik sprzedaży nieruchomości w Warszawie

Współpraca z pośrednikiem sprzedaży nieruchomości w Warszawie

Pierwszym, a zarazem jednym z najważniejszych kroków do podjęcia współpracy z Państwem jest dla mnie konsultacja w sprawie konkretnej nieruchomości. To moment, w którym zapoznaję się z Państwa potrzebami i wymaganiami, a Państwo poznają moje metody działania i korzyści z podjęcia współpracy.

Jak wygląda współpraca z pośrednikiem sprzedaży nieruchomości?

Współpraca z doświadczonym pośrednictwem nieruchomości z Warszawy zapewnia Państwu wiele korzyści, od ustalenia rynkowej wartości nieruchomości, po pomoc prawną w załatwianiu formalności. Dobry pośrednik nieruchomości będzie Państwu towarzyszył na każdym etapie procesu inwestycyjnego, stale dbając o Państwa interesy. Ten proces zaczyna się właśnie od konsultacji.

Dlaczego konsultacja w sprawie sprzedaży mieszkań jest tak ważna? 

Aby sprzedać lub wynająć mieszkanie w Warszawie, muszę znać Państwa motywy, oczekiwania i preferencje. Powody sprzedaży lub najmu nieruchomości bywają bardzo różne.

Wiążą się nie tylko z wykalkulowaną inwestycją, ale również z potrzebą zmian w życiu, powiększeniem rodziny, problemami finansowymi itp. Konkretne motywy mają wpływ na oczekiwania, a więc czas, jaki klient może poświęcić na sprzedaż oraz cenę, na którą będzie skłonny przystać. To dlatego pośrednik nieruchomości chce znać Państwa sytuację i pobudki. Dzięki temu mogę dostosować swoje działania do Państwa potrzeb i wiem, czy skupić się na zawężonym kręgu potencjalnych klientów, czy też kierować ofertę, np. zarówno do rodzin, jak i singli, przedstawiając atuty oferty dla każdej z grup. Nie zawsze skupienie się na konkretnej grupie docelowej może przyspieszyć sprzedaż mieszkań w Warszawie, bo oczywiście trzeba wziąć pod uwagę jego potencjał rynkowy.

Co wpływa na skuteczność sprzedaży nieruchomości?

Duża konkurencja w danej dzielnicy sprawia, że czasem konieczne jest dostosowanie ceny do podobnych ofert czy też wprowadzenie drobnych zmian w mieszkaniu, aby liczba odsłon była porównywalna z najpopularniejszymi ofertami w danej kategorii i wiązało się to też ze zwiększonym zainteresowaniem ze strony klientów, konkretnymi zapytaniami, a nie jedynie liczbą kliknięć.

Jako doświadczony agent nieruchomości potrafię dostrzec nawet niewielkie niuanse, które mogą wpływać na to, że klient nie będzie chciał zapłacić określonej ceny za nieruchomość. Drobna inwestycja i odpowiednio skonstruowana oferta może ukazać atuty mieszkania w taki sposób, że cena z przewyższającej rynkową stanie się atrakcyjna, a nawet przystępna, biorąc pod uwagę zalety związane z lokalizacją (blisko centrum), dzielnicą i jej renomą, a przede wszystkim samą aranżacją mieszkania. W przypadku tej ostatniej najlepiej sprawdza się minimalizm, bo daje nowym właścicielom możliwość wykończenia mieszkania według własnego gustu i upodobań, bez przeprowadzania gruntownych remontów.

Jak przygotować się do sprzedaży nieruchomości?

Potencjał mieszkania jest najbardziej widoczny, gdy zobaczy się je na własne oczy. Dlatego dokumentacja fotograficzna powinna je ukazywać, tak jakby potencjalny klient mógł odbyć wirtualny spacer po pokojach. W czasie konsultacji możemy ustalić, czy zdjęcia wykonają Państwo samodzielnie po wprowadzonych poprawkach, czy wykonam je osobiście. Ważne jest, by oferta była jak najbardziej precyzyjna, ale również to, by atuty zdecydowanie przeważały nad mankamentami.

Profesjonalny pośrednik sprzedaży nieruchomości

Biarda Estate

Zalety konsultacji z pośrednikiem nieruchomości z Warszawy

Czy warto korzystać z usług pośrednika sprzedaży nieruchomości?

Jako zaangażowany i oddany pośrednik nieruchomości z Warszawy chcę poznać Państwa potrzeby już na samym początku, aby później podejmować decyzje jak najlepiej służące Państwa sprawie. Dostosowanie moich działań do Państwa potrzeb i oczekiwań to kluczowy element mojej strategii pracy. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że moje pośrednictwo nieruchomości w Warszawie zawsze działa na Państwa korzyść. 

Państwo podczas konsultacji poznają pozycję swojej nieruchomości na warszawskim rynku, jej potencjał oraz wszystkie plusy i minusy wpływające na cenę i łatwość pozyskania klientów.

Przedstawiam również profil potencjalnego klienta zainteresowanego konkretnym typem i standardem nieruchomości. Dzięki temu dowiedzą się Państwo, jaka jest grupa docelowa dla Państwa obiektu, czyli do jakich klientów najlepiej kierować ofertę. Wizyta w lokalu umożliwia mi również przedstawienie wstępnej wyceny uwzględniającej specyfikę lokalizacji i wszystkie czynniki wpływające na wartość nieruchomości. Nakreślam również plan dalszych działań i tłumaczę swoją rolę na kolejnych etapach współpracy. Warto nadmienić, że sama konsultacja z biurem nieruchomości jeszcze do niczego nie zobowiązuje.

Agencja nieruchomości potrąca procent od udanych i zakończonych transakcji kupna-sprzedaży, zatem można powiedzieć, że na konsultacji nic nie tracisz, a wręcz przeciwnie zyskujesz nową wiedzę z zakresu rynku nieruchomości w Warszawie, a także skutecznej sprzedaży. Decydując się na usługi agencji, nie musisz poświęcać swojej energii na tworzenie ofert, czy ich publikację, a nawet dokumentację. Wszystko powierzasz skutecznemu agentowi nieruchomości, czyli mnie.     

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – śmiało skontaktuj się ze mną.

Skutecznie sprzedam lub wynajmę Twoją nieruchomość w Warszawie

Jesteś zainteresowany sprzedażą lub wynajmem nieruchomości w Warszawie? Skorzystaj z moich usług pośrednictwa nieruchomości. Gwarantuję skuteczność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej transakcji.

Scroll to Top