Współpraca

Pośrednik nieruchomości

Współpraca z pośrednikiem nieruchomości

Zrobiliście Państwo pierwszy, właściwy krok do sprzedania Państwa Nieruchomości. Przed kontaktem ze mną chciałbym, jednak określić kilka podstawowych kwestii.

Wykonując usługi pośrednictwa pracuje tylko z klientem podażowym, czyli takim, który posiada już nieruchomość na sprzedaż lub wynajem. Nie świadczę usług poszukiwania nieruchomości na zlecenie klienta, chyba, że jest to powiązane ze sprzedażą jego obecnej nieruchomości.

Podejmuję pracę tylko z klientem zdecydowanym na świadczenie moich usług, jedynie na zasadach tzw. wyłączności. Nie interesuje mnie praca z klientem który powierzył swoją nieruchomość kilku, różnym biurom nieruchomości lub ma taki zamiar – nie wierzę w taki system pracy i uważam, że przynosi on więcej szkody, niż pożytku.

Mam nadzieję, że szukają Państwo profesjonalisty, który podejdzie do Państwa sprawy indywidulanie, z troską oraz należytą starannością, bo często powierzane mi nieruchomości są majątkiem Państwa całego życia.

Jeżeli tak to, zapraszam na spotkanie zapoznawcze na Państwa nieruchomości, tak aby właściwe zacząć proces sprzedaży.

our-story-img.jpg

Dlaczego Agent Nieruchomości?

Zaraz po ukończeniu studiów prawniczych wyjechałem do Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałem jako manager w firmie budowlanej. Miałem okazję obserwować, poznawać priorytety i standardy Brytyjczyków w zakresie nieruchomości.

Zrozumiałem ich oczekiwania i nauczyłem się, jak dobrać nieruchomość do konkretnej osoby. Dziś z powodzeniem od kilku lat korzystam z tej wiedzy na warszawskim rynku mieszkaniowym. W mojej pracy liczą się dla mnie konkrety – fakty i liczby, którymi często kierują się zarówno sprzedający, jak i nabywcy nieruchomości, dzięki czemu mogę sprawnie negocjować ceny oparte o analizę.

Negocjacje w pracy agenta nieruchomości i związane z nimi emocje są moją siłą napędową. Realizowanie korzystnych transakcji dla moich klientów stało się moją prawdziwą pasją, a udział w złożonym procesie inwestycyjnym daje mi ogromną satysfakcję. To właśnie ta pasja, doświadczenie i wiedza rozwijana przez lata umożliwia mi zapewnienie Państwu kompleksowej pomocy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości w Warszawie.

Potwierdzeniem moich kompetencji jest oficjalna licencja pośrednika nieruchomości wydana przez Polską Federacje Rynku Nieruchomości oraz członkostwo w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Jej posiadanie nie jest wymagane do wykonywania tego zawodu, świadczy jednak o poważnym i profesjonalnym podejściu do tematu i jest gwarantem wysokiej jakości usług.

Co mnie wyróżnia?

Podejmij współpracę

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia przy sprzedaży swojej nieruchomości. Możesz również powierzyć mi odnalezienie najemcy dla Twojego miekszania.

Scroll to Top